top of page
Yoga on Beach

VITAJTE

Naša organizácia vytvára teambuildingové workshopy pre firmy a remeselné dielne pre deti. 

O NÁS

Máme dlhodobé skúsenosti s organizovaním workshopov, naše prvé workshopy sme zorganizovali v roku 2016 na detskom veľtrhu. Odvtedy sme získali veľa skúseností, spolupracovali sme so stovkami učiteľov, tisíckami študentov a viac ako 15 košickými školami. V súčasnosti sme otvorili nový projekt spolupráce, ktorý by mal prepojiť umenie a biznis formou teambuildingu. Hlavným cieľom našej organizácie je spájať, tvoriť a navzájom si pomáhať. 

Náš príbeh

Naša organizácia vznikla ako jednoduchá iniciatíva, aby sme pomohli vlastným deťom zabaviť sa a posilniť ich osobnosť. Takže prvé detské obchodné veľtrhy boli súkromné podujatia len s priateľmi a rodinou. Podujatia sa každým rokom rozrastali a postupne sme začali spolupracovať so školami, učiteľmi, univerzitami, obchodnými a inovačnými centrami. 
Naša organizácia je dynamická a jej cieľom je naplniť potreby a želania súčasnej situácie. Náš najnovší projekt sa zameriava na prepojenie umelcov s podnikmi prostredníctvom teambuildingových aktivít. Spájame postupy mindfullness a umenie - v dnešnom svete môže kúsok umenia prejsť dlhú cestu. Môže nám pomôcť sústrediť naše myšlienky a pozrieť sa do svojho vnútra - lepšie pochopiť seba a ľudí okolo nás. Naša organizácia je dynamická a snažíme sa čo najlepšie prispôsobiť meniacemu sa svetu okolo nás. 

Naši klienti

bottom of page